Opis nieruchomości
Do wynajęcia atrakcyjne, ciepłe i słoneczne mieszkanie, znajdujące się na parterze w odremontowanym i pomalowanym bloku w centrum Ozimka.
Mieszkanie składa się z dwóch (2) niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki wraz z WC oraz przedpokoju. Do lokalu przynależy również piwnica.
Na wyposażeniu mieszkania zostają meble widoczne na zdjęciach oraz lodówka, pralka, kuchenka gazowa.
Ogrzewanie miejskie, woda podgrzewana bojlerem elektrycznym.
W pobliżu sklepy, poczta, apteka, przedszkole oraz plac zabaw.
Odstępne 2200 zł/miesiąc + czynsz administracyjny 670,88zł (czynsz na dwie osoby) + za energię elektryczną oraz gaz według zużycia.
Kaucja zabezpieczająca 1500 zł. Dostępne od sierpnia (01.08.2026r).
Zapraszam na prezentację.
Nota prawna: Informacje dotyczące opisu nieruchomości podane są przez właściciela, mają charakter wyłącznie informacyjny i mogą podlegać aktualizacji. Oferta dotycząca nieruchomości stanowi zaproszenie do rokowań zgodnie z art. 71 Kodeksu Cywilnego i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych KC.
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.